MG Motor Žilina

Sme hrdým oficiálnym partnerom značky MG, s ktorou sme sa rozhodli spojiť nielen pre jej slávnu históriu, ale predovšetkým pre jej žiarivú budúcnosť.

MG sa pýši dlhou históriou

Od založenia Morris Garages v roku 1924 vo Veľkej Británii prekvapovalo MG svojimi schopnosťami predbiehať dobu. Vozidlá tejto kultovej značky sú teraz k dispozícii novej generácii záujemcov. Modernizované, elektrifikované, nabité energiou a pripravené na budúce výzvy.

MG pre všetkých

MG ponúka európskym motoristom široký výber vozidiel s elektrifikovaným pohonom pre udržateľnú mobilitu. Vozidiel navrhnutých a vyrábaných špeciálne pre nich. Stvorených s cieľom napĺňať ich špecifické túžby a priania.

Udržateľná mobilita

Značka MG sprístupňuje elektrický pohon všetkým záujemcom, pripraveným prijať za svoj „elektrický“ životný štýl. Predstavujeme modernizovaný čistý elektromobil MG ZS EV, ktorý teraz ponúka ešte viac pohodlia a dlhší dojazd. Ďalšou vhodnou voľbou pre každodenné cestovanie s nízkymi emisiami je model MG EHS Plug-in Hybrid. A naša úplne nová vlajková loď MARVEL R kombinuje podmanivý dizajn s prvotriednou kvalitou a kultivovanosťou. Ale to nie je všetko. Modely MG teraz v ešte vyššej miere napĺňajú potreby udržateľnej mobility. Najnovší prírastok MG5 predstavuje prvé elektrické kombi sveta.

V Európe, pre Európanov

Vozidlá MG navrhujeme pre európskych motoristov, naše vozidlá zhmotňujú v prvom rade udržateľnú, inteligentnú, praktickú a cenovo dostupnú mobilitu. Vozidlá vznikajú v návrhárskych centrách MG v Šanghaji v spolupráci so štúdiom pokročilého návrhu v Londýne. Vyrábajú sa v Číne a v mnohých európskych krajinách sa už predávajú.

Na každé MG sa vzťahuje 7-ročná záruka.

Základná záruka na vozidlo: 7 rokov / 150 000 km
Záruka na neprehrdzavenie vozidla: 7 rokov / bez obmedzení, ročné kontroly karosérie zadarmo.
Asistenčná služba: 7 rokov v cene nového vozidla, ôsmy až pätnásty rok pre zákazníkov, ktorí vykonávajú pravidelnú údržbu v autorizovanom servise MG

Modely MG

MG ZS


Moderné, štýlové a komfortné SUV, ideálne pre rodiny, ktoré hľadajú najlepší pomer ceny a výkonu bez kompromisov v oblasti praktickosti a štýlu


Cena už od

16 810 € s DPH

MG ZS je ideálny pre jazdu v meste aj mimo mesta a predstavuje rozumnú voľbu pre vodičov, ktorí hľadajú priestranné a praktické vozidlo v kombinácii s najnovšími technológiami.

Ak už ide o počítačom navrhnutú konštrukciou karosérie alebo užitočné asistenčné funkcie pre vodičov, MG kladie bezpečnosť vždy na prvé miesto.

Premyslené detaily interiéru MG ZS ponúkajú maximálne pohodlie a štýl a dodávajú rodinnej jazde pocit špičkovej kvality.

MG HS

Atraktívny dizajn a športový image, to je nové SUV MG HS.


Cena už od

26 470 € s DPH

Priestranný interiér s pohodlným prístupom, plný komfortných a praktických vychytávok vás pozýva k dokonalému pohodliu. Užite si priestranné sedadlá a naše smart technológie, ktoré vám spríjemnia každú jazdu. Vďaka viacerým stupňom výbavy si môžete vybrať MG HS presne podľa vašich potrieb.

Bezpečnosť je našou absolútnou prioritou. MG HS disponuje najmodernejšou konštrukciou karosérie a spoločne so systémom MG Pilot a ďalšími aktívnymi a pasívnymi prvkami zabezpečuje najvyššiu úroveň bezpečnosti a ochrany všetkých cestujúcich vo vozidle.

Výkonný motor 1,5 TGI spolu s vynikajúcim nastavením podvozku kombinuje vysokú dynamiku s maximálnym potešením z jazdy, a to všetko si môžete užívať vo svojom novom MG HS.

MG4 Electric

Elektrický hatchback bez kompromisov


Cena už od

31 190 € s DPH

Hravé a praktické MG4 Electric je kompaktné a súčasne priestranné vozidlo pre potreby moderných používateľov. S týmto vozidlom môže do sveta čisto elektrickej mobility vstúpiť skutočne každý. Prvky vitálneho a dynamického dizajnu jasne vypovedajú o životaschopnosti a slobodomyseľnom charaktere tejto značky s takmer 100-ročnou históriou.

Nová čisto elektrická architektúra MSP (Modular Scalable Platform – modulárna rozšíriteľná platforma) prináša množstvo výhod. Je robustnejšia, dôkladne premyslená a konštrukčne po všetkých stránkach lepšia. Radosť za volantom už nie je vyhradená len luxusným modelom. Na palube MG4 Electric ste na ceste k dokonalosti, nech už sa vydáte kamkoľvek.

Autorizovaný predaj a servis MG

Vendetta Cars Showroom a Servis Rosinská

Rosinská cesta 8917/3A

010 08 Žilina

Otváracie hodiny Showroom Rosinská

Po-Pia:  8:00 – 17:00

So-Ne:  Zavreté

Otváracie hodiny Servis Rosinská
Po-Pia:  8:00 – 17:00
So-Ne:  Zavreté

Objednajte si testovaciu jazdu 24 hodín denne z pohodlia vášho domova alebo vašej kancelárie!

Pokiaľ máte záujem vyskúšať si niektorý z modelov MG, využite možnosť objednania testovacej jazdy priamo na tejto stránke. V najkratšom možnom čase budete potomkontaktovaní vybraným predajcom, ktorý si s vami dohodne podrobnosti.

Vysnívaný automobil si od nás necháva doviezť stále viac zákazníkov. Neváhajte a pridajte sa k nim.